Dušo kabinos

 • 450 
  820  Sutaupykite 370 
  405 
  512  Sutaupykite 107 
  385 
  475  Sutaupykite 90 
  279 
  399  Sutaupykite 120 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Dušo kabinos yra idealus pasirinkimas mažo ploto vonios kambariuose, kuriuose norite sutalpinti viską, ko reikia patogiam jūsų gyvenimui - kaip išsirinkti tinkamiausią jūsų poreikiams? Apie viską nuo pradžių!

  Kodėl verta rinktis dušo kabiną, užuot pasirinkus vonią?
  Įsirenginėjant vonios kambarį, dažnai susiduriama su pasirinkimo dilema – dušo kabina ar vonia. Ir vienas, ir kitas variantas pasižymi savais privalumais. Tad kodėl vertėtų rinktis dušo kabiną?

  • Dušo kabina idealiai tinka mažam vonios kambariui, nes puikiai telpa ir taupo vietą erdvėje.
  • Dušo kabina nesudaro pernelyg didelių eksploatavimo išlaidų, nes joje paprastai žmonės sunaudoja kur kas mažiau vandens.
  • Dušo kabinos yra itin patogios naudoti ir lengvai valomos, o higiena vonios kambaryje yra labai svarbi.
  • Tai leidžia greitai, gaiviai ir patogiai nusiprausti po dušu, nes tai neužima daug laiko.
  • Dušo kabina yra geras sprendimas vonios kambariuose, kuriuos naudoja vaikai, pagyvenę ir riboto mobilumo žmonės.
  Kaip matote, dušo kabina gali būti tikrai sėkminga investicija į patogesnę jūsų kasdienybę, tačiau tik tuo atveju, jei pasirenkate tinkamą variantą, kuris ne tik puikiai tinka jūsų vonios kambaryje, bet ir atitinka jūsų poreikius.

  Svarbiausi aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis dušo kabiną:
  • vonios kambario, kuriame norite įrengti dušo kabiną, dydis (nepamirškite aukščio!);
  • asmeniniai poreikiai, kuriuos turėtų tenkinti pasirinkta dušo kabina;
  • atskirų modelių siūlomos papildomos funkcijos;
  • koks yra dušo kabinos montavimo būdas;
  • ar pasirinktą dušo kabiną lengva prižiūrėti;
  • dušo padėklo ir durų tipas, dušo kabinos forma;
  • medžiagos, iš kurių yra pagaminta dušo kabina;
  • dušo kabinos kaina.

  Dušo kabinos ir jų tipai
  Įrenginėdami vonios kambarį su dušo kabina, neturėtumėte pamiršti, kad ši turi gerai atitikti erdvės, kurioje ji yra, specifiką. Juk maudydamiesi duše turėtumėte jausti malonumą, o ne priešingai – diskomfortą. Bene populiariausias dušo kabinos modelis yra kampinė kabina, nes tai – ekonomiškiausias sprendimas. Pastatytos vonios kambario kampe, jos iš tiesų užima mažai vietos, bet tuo pačiu suteikia maudynėms reikalingos erdvės.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų dušo kabinų pasirinkimą, kurios skiriasi savo forma, dydžiu, funkcijomis ir net durų atidarymo būdu.

  Kalbant apie formą, populiariausios dušo kabinos yra:
  • pusapvalės,
  • stačiakampės,
  • penkiakampės.

  Taip pat šios kabinos gali būti 2-jų arba 4-ių sienų. Priklausomai nuo durų atidarymo tipo, visų formų kabinos gali būti pritaikomos tiek erdviems, tiek ir mažesniems vonios kambariams.

  Dušo kabinos forma toli gražu dar ne viskas. Rinkdamiesi dušo kabiną, turėtumėte atsižvelgti ir į jos dydį. Jis priklauso nuo bendro vonios kambario ploto ir jūsų poreikių. Mūsų asortimente esančių dušo kabinų plotis gali svyruoti nuo 70 cm iki 180 cm, o aukštis – nuo 185 cm iki 240 cm.

  Standartiniai dušo kabinų matmenys yra šie:
  • 70 x 70 cm,
  • 80 x 80 cm,
  • 90 x 90 cm,
  • 100 x 100 cm.

  Dušo kabinų durų varstymo tipai:
  • slankios durys,
  • varstomos durys,
  • suveriamos durys.

  Dušo kabinos su į išorę varstomomis durimis rekomenduojamos erdvesniuose vonios kambariuose, tuo tarpu kiti modeliai nereikalauja papildomos vietos. Įėjimo į dušo kabiną plotis gali varijuoti priklausomai nuo pasirinkto modelio ir durų atidarymo tipo. Tai gali būti siauresnis įėjimas, pavyzdžiui, 39 cm ar 51,3 cm, arba patogus ir platus 80 cm įėjimas.
  Durų atsidarymo tipas turi tiesioginės įtakos patogumui naudojantis vonios kambariu. Geriausias variantas, be jokios abejonės, yra tas, kuris atitinka ir jūsų poreikius, ir dušo kabinos įrengimo vietą. Jei vonios kambarys yra itin mažas, jūs rinksitės mažesnio dydžio dušo kabiną, tad ir įėjimas į ją bus siauresnis. Jei turite galimybę ir mėgstate patogumą, rinkitės, žinoma, kabiną su plačiu įėjimu, o dar geriau – su dvivėriu.

  Gamybinės dušo kabinų medžiagos
  Renkantis dušo kabinos modelį, svarbu ne tik jos dydis, tipas ir kiti aspektai, bet ir medžiagos, iš kurių ji yra pagaminta. Gaminys turi būti:
  • patvarus;
  • atsparus mechaniniams pažeidimams;
  • lengvai valomas;
  • estetiškai patrauklus;
  • pritaikytas kasdieniam naudojimui.

  Šiuolaikinė dušo kabina turėtų būti elegantiška ir patvari. Saugiausias pasirinkimas jums ir jūsų šeimai yra modeliai iš grūdinto stiklo, kuris ilgai išliks nepakitęs ir užtikrins jūsų saugumą maudantis. Pastarasis variantas suteikia daugiau galimybių priderinti kabiną prie vonios kambario interjero dizaino stiliaus, nes gali būti:
  • skaidrus, kuris atrodo estetiškai
  • matinis, kuris yra itin praktiškas, norint pasislėpti nuo pašalinių akių,
  • spalviškai tonuotas, leidžiantis lengviau priderinti kabiną prie bendro vonios kambario vaizdo,
  • reljefinis, suteikiantis išskirtinumo.

  Rinkdamiesi dušo kabiną pagal gamybines medžiagas, atkreipkite dėmesį tiek į medžiagos, iš kurios ji yra pagaminta, kokybę, tiek į estetinę vertę. Kabinos stiklas neturėtų senti pernelyg greitai, ant jo neturėtų matytis visi nešvarumai bei įbrėžimai. Jis turėtų būti greitai ir efektyviai nuvalomas.
  Be to, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ar grūdinto stiklo paviršius yra padengtas papildoma danga, kuri palengvina valymą ir apsaugo nuo dėmių bei nešvarumų kaupimosi. Dažniausiai tai yra „Greitų lašų“ ar
  Nano danga, palengvinanti dušo kabinos priežiūrą.

  Dušo kabina su dušo padėklu ar be jo?
  Dušo kabinos gali būti montuojamos su dušo padėklu arba tiesiai ant grindų. Dušas su padėklu yra standartinis sprendimas, naudojamas daugumoje vonios kambarių. Kalbant apie estetiką ir akį traukiantį dizainą, ploni (žemi) dušo padėklai arba visiškas jų nebuvimas yra neabejotinai pirmaujantys pasirinkimai. Tuo tarpu gilus dušo padėklas idealiai tinka žmonėms, ieškantiems visapusiškesnių sprendimų. Dušo kabina su giliu dušo padėklu puikiai tinka, pavyzdžiui, maudyti vaikus ar augintinius. Dušo padėklas taip pat dažnai praverčia skalbiniams mirkyti ar kitiems daiktams plauti. Asortimente turime ir padėklų su vieta prisėsti. Tad dušo kabina su giliu padėklu yra praktiškesnis pasirinkimas daugeliu aspektų.

  Dušo kabinos be padėklo privalumai
  Dušo kabinos be padėklo yra idealus pasirinkimas mažiems vonios kambariams. Toks dušo modelis leidžia vizualiai išplėsti erdvę ir paversti vonios kambarį erdvesniu. Dušo kabina be padėklo atrodo itin elegantiškai, be to, joje kur kas lengviau palaikyti švarą.

  Dušo kabinų papildomos funkcijos ir priedai
  Dušo kabina gali būti dar patogesnė, jei turi papildomų funkcijų ir priedų, kurie padidina naudojimosi komfortą. Šiuolaikinių dušo kabinų galimybių spektras itin platus: nuo dušo kabinų su „lietaus“ dušu, srovės stiprumo reguliavimu, LED apšvietimu iki hidromasažo ar garo generavimo funkcijų bei daugelio kitų naudingų ir jūsų komfortą didinančių dušo kabinų galimybių. Kone visos ketursienės dušo kabinos turi tokius priedus kaip lentynėlės įvairioms priemonėms susidėti. Kai kurios kabinos turi netgi atlenkiamą kėdutę, o tai itin patogu vyresnio amžiaus žmonėms. Kita vertus, priklausomai nuo funkcijų gausos, dušo kabinos kaina kinta. 

  Kaip tinkamai prižiūrėti grūdinto stiklo dušo kabinas?
  Ant dušo kabinos stiklinių sienų nusėdusios kalkių dėmės, atsiradusios dėl kieto vandens ir kalkių nuosėdų, gali būti tikras bet kurio žmogaus galvos skausmas. Tad kaip tinkamai prižiūrėti grūdinto stiklo dušo kabinas, kad jos visuomet atrodytų nepriekaištingai?

  Žvelgiant į grūdinto stiklo paviršių gali atrodyti, kad tai visiškai lygus paviršius. Tačiau iš tikrųjų jame yra mikro ertmių, kuriose nusėda vandens lašeliai, o šie išgaruodami palieka nuosėdas, todėl susidaro baltos spalvos dėmės. Muilo nuosėdos po maudynių taip pat kaupiasi ant dušo sienelių, o neišvalytuose dušo kabinos kampuose gali atsirasti pelėsis. Taigi koks yra geriausias būdas palaikyti nepriekaištingą švarą duše?
  Lengviausias būdas būtų po kiekvieno maudymosi stiklines dušo kabinos sieneles nuvalyti guminiu, specialiai tam pritaikytu, valytuvu arba sausai nušluostyti minkštu skudurėliu. Deja, kasdienybėje ne visada atsiranda laiko kaskart tai daryti. Dažnai skubame arba pamirštame tai padaryti, todėl stiklinė dušo kabina ilgai išlieka šlapia, o susidarančios nuosėdos tampa vis didesnės. Dar blogiau – esant aukštesnei patalpos temperatūrai ir prastai cirkuliuojant orui joje gali atsirasti ir pelėsis.

  Įprastam valymui nenaudokite priemonių, kuriose yra abrazyvinių medžiagų arba stiprių cheminių junginių (rūgščių, acetono, benzino), nes jos gali pažeisti grūdinto stiklo dangos paviršių. Nuosėdas galima pašalinti naudojant specialius preparatus, skirtus dušo kabinoms valyti. Dušo kabinos išorėje galima naudoti valymo priemones, skirtas stiklams ar veidrodžiams.

  Jei neturite ar nenorite naudoti cheminių priemonių, visada galite jas pasidaryti namuose. Vienas iš saugiausių sveikatai ir pigiausių būdų yra naudoti actą. Norėdami paruošti tinkamą dušo kabinoms valymo priemonę, paruoškite vandens ir acto tirpalą santykiu 1:1. Šis tirpalas efektyviai pašalina nuosėdas. Jei nešvarumai yra įsisenėję, actą galite šiek tiek pašildyti. Po šio tirpalo naudojimo dušo kabiną reikia gerai nuplauti tekančiu vandeniu ir sausai nušluostyti.

  Pasiruošę atsinaujinti?
  Ar planuojate atnaujinti vonios kambarį iš esmės? Ruošiatės remontui ir ieškote tobulos dušo kabinos? Įvairaus dydžio ir formų dušo kabinos, kurias rasite mūsų asortimente, tiks bet kuriam vonios kambariui. Sekite naujienas ir specialius mūsų elektroninės parduotuvės pasiūlymus, sužinokite pirmieji apie naujausias dušo kabinų akcijas, nes tai puiki proga sutaupyti ir įsigyti internetu išties kokybišką produktą už itin patrauklią kainą. Norinčius iš arčiau apžiūrėti dušo kabinas ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į fizinę parduotuvę Kaune, adresu R. Kalantos g. 16 arba susisiekti telefonu +370 682 22288.