Dušo sienelės

 • 200 
  568  Sutaupykite 368 
  201 
  756  Sutaupykite 555 
  209 
  780  Sutaupykite 571 
  273 
  680  Sutaupykite 407 
 • Dušo sienelės

  Minimalistinio interjero dizaino idėjos jau pasiekė ir vonios kambarį. Vis daugiau žmonių sąmoningai atsisako klasikinės dušo kabinos su durimis ir vietoje jos įsirengia dušo sienelę. Tokiu būdu yra sukuriama originali dušo kabina be didesnių pastangų. Ji gali būti montuojama praktiškai bet kokiomis sąlygomis ir puikiai tiks tiek dideliuose, tiek mažuose vonios kambariuose. Tai minimalistinio stiliaus elementas, galintis ne tik sukurti tikrai įdomų šios erdvės išdėstymą, bet ir būti funkcionalus. Kitaip tariant, dušo sienelė yra vienas iš pastaruoju metu itin madingo, kone skandinaviško minimalistinio vonios kambario bruožų!

  Kas yra dušo sienelė? Trumpai tariant, dušo sienelė yra grūdinto stiklo plokštė, sumontuota aliuminio profilyje arba berėmė su laikikliais. Tokią dušo sienelę galima montuoti tiesiai ant vonios kambario plytelių arba ant dušo padėklo. Tokiu būdu sukuriama specifinė dušo kabinos erdvė be dušo durų. Dėl šios priežasties, sienelę galite montuoti praktiškai bet kur. Lyginant su kitais dušo kabinos elementais, stiklinių dušo sienelių montavimas yra lengvesnis, greitesnis ir paprastesnis.

  Pastaruoju metu tai – vienas populiariausių dušo įrengimo vonios kambaryje tipų ir dažniausiai sutinkamas minimalistinėse bei elegantiškose vonios erdvėse. Šis sprendimas užtikrina erdvumą ir naudojimosi dušu patogumą.

  Dušo sienelės privalumai. Dušo sienelės yra puikus sprendimas, naudingas mažuose vonios kambariuose, kur nėra vietos varstomoms dušo durims. Jos sėkmingai pakeičia klasikinę dušo kabiną, tad skirtumas tarp jų menkas. Verta paminėti, kad vonios kambaryje įmontuota dušo sienelė yra itin patogi judėjimo negalią turintiems žmonėms.

  ​​Dušo sienelėse dažniausiai nėra jokių judančių dalių – jos vientisos. Dėl šios priežasties išvengiama pavojaus pažeisti tam tikras dalis ir jų remonto.

  Be viso to, reikia pabrėžti, kad dušo erdvė be durų, reiškia, kad čia nebus kampų, tarpų ir kitų sunkiai prieinamų vietų, tad tokio dušo erdvės švara pasirūpinsite kur kas greičiau ir lengviau nei įprastos dušo kabinos.

  Nereikėtų pamiršti ir estetinio vonios kambario klausimo. Skaidrus sienelės stiklas erdvei prideda modernumo, gaivos, laisvės ir, žinoma, erdvės. Dušo sienelėse nėra elementų, kurie galėtų išsiskirti iš likusio patalpos interjero stiliaus: permatoma stiklo sienelė neutraliai įsilieja į vonios kambario erdvę. Dėl paprastos minimalistinės išvaizdos dušo sienelės yra modernus ir tinkantis bet kokiam stiliui pasirinkimas.

  Iš kokios medžiagos turėtū būti pagaminta dušo sienelė? Renkantis dušo sienelę, reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios ji yra pagaminta. Visų pirma, sienelę reikėtų rinktis iš stiklo, o ne iš plastiko. Geriausios kokybės grūdintas stiklas pasižymi labai dideliu patvarumu ir atsparumu smūgiams bei įvairaus pobūdžio pažeidimams. Grūdintas stiklas yra atsparus ir aukštai temperatūrai, o tai labai svarbu dušo sienelių atveju. Prieš įsigyjant dušo sienelę verta atkreipti dėmesį, ar stiklas turi papildomą dangą. Tokios sienelės yra lengviau valomos ir ant jų paviršiaus nesikaupia kalkių nuosėdos.

  Ar stiklinės dušo sienelės yra saugios? Jei kalbėtume apie klasikines pilnos komplektacijos dušo kabinas su durimis, mažai kam kiltų abejonių dėl jų naudojimo saugumo, tačiau dušo sienelės vis dar kai kuriems kelia klausimų, susijusių su saugumu.

  Dušo sienelių gamybai naudojamas grūdinto stiklo storis užtikrina maksimalų saugumą maudantis duše. Dušui pritaikyto grūdinto stiklo paviršius yra itin atsparus dažniems temperatūrų skirtumams, plovikliams ir netyčiniams smūgiams. Taigi tik dar kartą patikiname, kad dušo sienelės yra lygiai tokios pačios saugios kaip ir klasikinės dušo kabinos.

  Lengva dušo sienelės priežiūra. Jei kada nors yra tekę sunkiai valyti ant dušo kabinos sienų ir durų atsirandančias vandens nuosėdų apnašas, net neabejojame, jog jums tikrai patiks dušo sienelių gamyboje naudojami technologiniai sprendimai. Dauguma šiandien parduodamų stiklinių dušo sienelių yra su plika akimi nematoma lengvai valoma danga, todėl stiklo paviršius nuvalomas daug greičiau ir efektyviau.

  Ši danga taip pat apsaugo nuo įvairaus pobūdžio dėmių susidarymo, todėl ant sienelės neatsiras nei muilo, nei kalkių nuosėdų pėdsakų. Po maudymosi stiklinę sienelę tiesiog nuplaukite tekančiu vandeniu ir nusausinkite tam skirtu valytuvu arba minkštu, švelniu skudurėliu. Taip dušo sienelė išliks nepriekaištingai švari ir tik su minimaliomis jūsų pastangomis.

  Ką reikia žinoti renkantis dušo sienelę? Bene svarbiausias dalykas, kurio negalite pamiršti renkantis dušo sienelę, yra vonios kambario dydis. Gamintojai siūlo įvairių dydžių dušo sieneles – nuo ​tikrai mažų, telpančių net į mažiausius vonios kambarius, iki labai didelių dušo sienų, leidžiančių sukurti erdvią dušo zoną tarsi SPA centre. Norint užtikrinti patogų maudymąsi mažame vonios kambaryje, verta įsirengti dušo erdvę su į abi puses varstoma šonine sienele. Mūsų asortimente rasite dušo sieneles, kurių plotis gali svyruoti nuo 30 cm iki 150 cm, o aukštis – nuo 195 cm iki 200 cm.

  Kaip jau minėjome, visi dušo sienelių stiklai pasižymi dideliu patvarumu, tačiau gali skirtis spalva arba skaidrumo lygiu. Tad galima rinktis tokį variantą, kuriame grūdintas stiklas yra matinis, dekoruotas įvairiais raštais arba visiškai skaidrus. Rinkitės tokį stiklo variantą, kuris jums leis jaustis patogiai maudynių duše metu.

  Norintiems maksimalaus saugumo jausmo, rekomenduojame rinktis storiausio galimo grūdinto stiklo storio dušo sieneles. Į tai turėtų atkreipti dėmesį ir šeimos su mažamečiais vaikais.

  Kalbant apie dušo sienelių įrengimą, grūdinto stiklo plokštę galite montuoti tiesiai ant grindų arba ant dušo padėklo.

  Dušo sienelės internetu - greita ir paparasta. Metas atsinaujinti savo vonios kambarius? Padaryti juos erdvesnius, patrauklesnius ir patogesnius jums? AIKADA PLIUS siūlo lengvus, paprastus, bet tuo pačiu praktiškus ir žavingus sprendimus jūsų vonios kambariams. Čia rasite dušo sieneles, tinkančias bet kokio dydžio vonioms.

  Dušo sienelės kaina priklauso nuo šių aspektų:

  • gamintojo,

  • grūdinto stiklo storio,

  • profilių,

  • dizaino,

  • papildomų priedų bei funkcijų.

  Asortimente rasite daugelį žinomų prekės ženklų gaminių. Dušo sieneles Kaune galite apžiūrėti jums patogiu metu fizinėje AIKADA PLIUS parduotuvėje, adresu R. Kalantos g. 16.