Praustuvai

 • 10 
  125  Sutaupykite 115 
  140 
  497  Sutaupykite 357 
  70 
  269  Sutaupykite 199 
  80 
  309  Sutaupykite 229 
  80 
  309  Sutaupykite 229 
  80 
  159  Sutaupykite 79 
  100 
  215  Sutaupykite 115 
  140 
  439  Sutaupykite 299 
  140 
  439  Sutaupykite 299 
  140 
  345  Sutaupykite 205 
  140 
  294  Sutaupykite 154 
  35 
  160  Sutaupykite 125 
  25 
  136  Sutaupykite 111 
  252 
  504  Sutaupykite 252 
  37 
  145  Sutaupykite 108 
  50 
  198  Sutaupykite 148 
  85 
  169  Sutaupykite 84 
  92 
  365  Sutaupykite 273 
 • Vonios kriauklės

  Kai ateina metas vonios kambariui išrinkti praustuvą (kriauklę), kyla daug ir įvairiausių klausimų. Juk pasirinkimas toks didelis! Todėl mes paruošėme jums naudingą informaciją ir patarimų, kokie yra kriauklių tipai, kaip išsirinkti kriauklę vonios kambariui, į ką atkreipti dėmesį ir nuo ko priklauso jų kaina.
  Pirmiausia turėtumėte nuspręsti, ar jums labiau patinka atskiri vonios praustuvai ar derinami su vonios spintele (montavimo būdų čia yra net keletas skirtingų). Toliau seka praustuvo dydžio pritaikymas vonios kambario plotui. Na, ir, žinoma, detalės – jose slypi interjero magija.

  Kokie yra vonios praustuvų tipai?
  Tinkamo tipo vonios kriauklės pasirinkimas yra itin svarbus sprendimas. Jį reikėtų rinktis kruopščiai, nes naudosite mažiausiai kelis kartus per dieną. Vonios kriauklės skiriasi montavimo būdu, dydžiu, naudojama medžiaga, gamybinėmis technologijomis, dizainu ir kaina. Tad pirmiausia, kokie yra kriauklių tipai? Supažindinsime jus su keletu pagrindinių.

  Pakabinami praustuvai
  Pakabinami praustuvai, tvirtinami tiesiai prie sienos specialiomis tvirtinimo detalėmis – tai tradicinis, paprastas ir nebrangus sprendimas, kurį rasite mažo ploto vonios kambariuose. Paprastai jie yra nedideli, kompaktiški – vidutiniškai iki 50 cm pločio, todėl idealiai tinka tiems, kurie nori sutaupyti patalpoje vietos ir vizualiai neapkrauti erdvės. Pakabinami praustuvai taip pat yra palyginti pigūs, o stiliaus prasme universalūs, tad tai galime laikyti nesenstančia klasika.

  Baldiniai (pastatomi ant spintelės) praustuvai
  Šiuo metu itin populiarūs yra baldiniai vonios praustuvai, kurie yra montuojami ant vonios spintelių. Tai itin modernus ir efektyvus sprendimas, tuo pačiu labai praktiškas ir palyginti nebrangus. Dėl didelio pasirinkimo nesunku rasti jums tinkamiausią modelį. Šio tipo praustuvų priežiūra yra lengva ir paprasta, ilgiau išlaikomas naujumo įvaizdis. Baldiniai praustuvai dažnai parduodami kartu su spintele, todėl pasirinkimas ir įrengimas tampa paprastesni.

  Laisvai pastatomi ant stalviršio praustuvai
  Šio tipo praustuvai montuojami ant drėgmei atsparaus stalviršio (akmeninio, keraminio, MDF ar HPL laminato). Tai itin elegantiškas variantas jūsų vonios kambariui. Uždedami praustuvai turi daug privalumų: platus pasirinkimas, greitas montavimas, lengvas pakeitimas. Dėl sunkesnės priežiūros (besikaupiatys nešvarumai tarp praustuvo ir stalviršio sujungimo) šio tipo praustuvai labiau tinkami neintensyvaus naudojimo vonios kambariuose.

  Po stalviršiu arba į stalviršį montuojami praustuvai
  Tokio tipo praustuvai atrodo moderniai ir stilingai. Į stalviršį įleidžiamo praustuvo šoninės briaunos šiek tiek išsikiša virš stalviršio lygio, o praustuvo, talpinamo po stalviršiu, briaunos yra lygiagrečiai su juo. Abu montavimo tipai yra lygiaverčiai renkantis tarp funkcionalumo ir gražaus, harmoningo vaizdo. Aplink praustuvą, įmontuotą po stalviršiu ar į stalviršį, yra laisvos vietos reikalingiems daiktams susidėti, kuriuos norite turėti po ranka.
  Į stalviršį montuojami praustuvai dažnai parduodami kartu su vonios spintele, nes anga praustuvui turi būti itin tiksliai išmatuota ir išpjauta.

  Kurį praustuvą vertėtų pasirinkti?
  Tikime, kad tai atrodo sudėtinga užduotis, tačiau sutelkdami savo dėmesį į žemiau nurodytus aspektus, jūs tikrai išsirinksite puikų variantą, kuris bus ne tik funkcionalus, bet ir puikus interjero akcentas.

  Spalvos
  AIKADA PLIUS asortimente dominuoja balta, blizgaus ar matinio paviršiaus keramika, tačiau rasite ir juodos, pilkos ar kreminės spalvos kriauklių. Praustuvo spalvos pasirinkimas priklauso nuo vonios kambario interjero stiliaus. Ieškantiems dėmesį traukiančio akcento, turėtų patikti tamsesnių atspalvių kriauklės ar įmantresnių formų vonios praustuvai.

  Gamybinės medžiagos
  Keramikiniai vonios praustuvai Lietuvoje ir kitose šalyse yra populiariausi. Tam turi įtakos jų palyginti nedidelė kaina ir praktiškos savybės. Tokių kriauklių paviršius paprastai dar gamybos metu yra specialiai apdirbamas, kad efektyviai apsaugotų nuo nešvarumų ir vandens nuosėdų, tad jas itin lengva valyti ir išlaikyti tobulai švarias. Tačiau rinkoje egzistuoja ir kitos medžiagos, iš kurių yra gaminami praustuvai. Medžiagų įvairovė suteikia pasirinkimo laisvę kuriant individualų interjerą.
  Praustuvai gali būti pagaminti iš stiklo, akmens masės bei akmens kompozito. Akmens masės gaminiai dvelkia prabanga, išskirtinumu ir yra ilgaamžiai. Tuo tarpu vonios praustuvai iš akmens kompozito yra gaminami iš kvarco ir akrilo dervos. Toks derinys garantuoja gaminio atsparumą karščiui, mechaniniams pažeidimams ir dėmėms. Dar vienas svarbus tokios medžiagos privalumas – atsparumas tiesioginiams UV spinduliams. Dėl šios priežasties gaminys ilgą laiką atrodo nepriekaištingai ir žaviai.

  Itin svarbūs yra praustuvo matmenys
  Bene populiariausias ir optimaliausias yra 60 – 80 cm pločio praustuvas. Tačiau ir siauresni 40 – 45 cm pločio praustuvai puikiai atlieka savo funkciją, jei montuojami su platesniais stalviršiais, kurie tarnauja kaip papildomas higienos priemonių laikymo paviršius
  Didelio ploto vonios kambariuose tendencijos rodo, jog populiarumą perima ir platesni viengubi ar dvigubi praustuvai. 100, 120 ar net 150 cm pločio praustuvai užtikrins neabejotiną patogumą kasdienėje jūsų higienos rutinoje.

  Dvigubas praustuvas ar viena didelė vonios kriauklė?
  Dvi kriauklės vonioje yra šių laikų patogumo samprata. Šis sprendimas tinka ne tik poroms, bet ir bendriems vaikų vonios kambariams. Tai padeda taupyti brangų laiką ryte prieš mokyklą ir darbą. Daugelyje naujai įrengtų namų pastebėsite, kad vonios kambariuose yra įmontuoti būtent dvigubi praustuvai. Tačiau reikia atminti, kad du praustuvai viename užima mažiausiai 120 cm, tad turėtumėte numatyti tam pakankamai vietos vonios kambaryje.

  Vonios kriauklės internetu
  AIKADA PLIUS gali jums pasiūlyti itin platų vonios praustuvų (kriauklių) pasirinkimą. Čia rasite įvairių gamintojų, formų, išmatavimų bei spalvų kriauklių, todėl kiekvienas čia sau ras tinkamą modelį. Prekiaujame patikimų ir gerai žinomų prekės ženklų gaminiais, tad garantuojame kokybę, estetiką ir patvarumą.
  Išsamius prekių aprašymus rasite mūsų internetinėje parduotuvės svetainėje, tačiau iš arčiau susipažinti su asortimentu galite atvykti į Kaune esančią fizinę parduotuvę, adresu R. Kalantos g. 16.