Potinkinis maišytuvas TEKA Naxos 170

 • Potinkinis maišytuvas TEKA Naxos 170

  Kodas: 948035
  Barkodas: 1000009480352

  Dviejų krypčių potinkinis maišytuvas su potinkine dalimi, be dušo komplekto

  Gamintojas
  Teka
 • Dviejų krypčių potinkinis maišytuvas su potinkine dalimi

  Svirtinė rankenėlė (tikrasis rankenėlės modelis - 2 nuotraukoje).

  Su perjungimo mygtuku "lietaus" arba rankiniam dušui.

  40 mm TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm.

  Komplektuojama su potinkine dalimi.

  Be dušo komplekto.

  TEKA Ares modelis - modernus, dviejų krypčių, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, be dušo komplekto. Maišytuvo potinkinė dalis uždengta chromuota, dekoratyvine plokšte. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, patogus naudojimui maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

  TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

  TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

  Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

  Gamintojas: TEKA, Vokietija